RDR2 en yakın ne zaman indirime girer?

Yavheris

Yoctopat
Daha fazla  
Red Dead Redemption 2 oyununu satın almak istiyorum ancak 1150 TL fiyat gerçekten fazla. Epic Games'ten de almak istemiyorum, bayağı bir sıkıntı yaşadım bazı oyunlarda. Steam'de en yakın ne zaman indirime girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Red Dead Redemption 2 oyununu satın almak istiyorum ancak 1150 TL fiyat gerçekten fazla. Epic Games'ten de almak istemiyorum, bayağı bir sıkıntı yaşadım bazı oyunlarda. Steam'de en yakın ne zaman indirime girer?
Geçenlerde 380'e düşmüştü, yakın bir zamanda olduğu için mevsim dönem indirimleri ile cadılar bayramında gelecek olan indirim hariç indirim olacağını düşünmüyorum.

En kesin tarih aşağıda.
  • Sonbahar İndirimi: 21-28 Kasım (büyük mevsimsel indirim)

Çığlık Festivali'nde girmezse veya yukarıdaki tarihe kadar Rockstar yayıncı indirimi olmazsa 21 Kasım'ı beklemek zorundasın kısacası.

Steam Çığlık Festivali: 26 Ekim - 2 Kasım
Sonbahar İndirimi: 21-28 Kasım
Kış İndirimi: 21 Aralık - 4 Ocak 2024

Bu 1 festival, 2 büyük büyük indirim döneminden birisinde girer. 379 TL'ye düşüyor ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı