RDR2 "err_gfx_d3d_deffered_mem" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

01furkan27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncellikle sistemimi belirtmem gerekirse;
16 GB RAM.
NVIDIA 3060 12 GB.
Ryzen 5 5600X
Karşılaştığım hata bellek hatası, XMP kapalı şekildeyken de denedim açık şekildeyken de değişen bir şey olmadı, Vulkan'da sorun olmuyor bu hata olmuyor ama, Vulkan'da özellikle saçlar blurlu şekilde oluyor DX12 de başlatınca da bu hata ile karşılaşıyorum. Grafik sürücüm son sürüm olan 471.11 önerebileceğiniz çözümleri bekliyorum teşekkür ederim.

Adsız.png

Out of memory gibi bir hatayı ben de almıştım. Sanal bellek ayarlayabilir misin? Otomatik olarak ayarlamasını iste. Sanal belleği kapatınca da ben de benzer bir "out of memory" hatası almıştım.

Bunları denediniz mi?

Out of Memory gibi bir hatayı ben de almıştım. Sanal bellek ayarlayabilir misin? Otomatik olarak ayarlamasını iste. Sanal belleği kapatınca da ben de benzer bir "out of Memory" hatası almıştım.

Her şekilde sanal bellek ayarını denedim, o hatayı "out of Virtual Memory" şeklinde veriyor diye biliyorum farklı bir hata oluyor o ama onu da denedim.

Bunları denediniz mi?

Evet, bu hata daha önceden çıkıyordu şu an yok ama Rockstar gerçekten PC oyuncularını gram takmıyor, hatayı kendi websitelerinde yazıp şunu şunu deneyin diyorlar güncelleme ile düzeltme derdine düşmüyolar yazık...

Geri
Yukarı