RDR2 'Game Launch' hatası

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün aile hesabı gibi bir steam hesabımız var, hesaba girip çevrimdışına alıp oyun oynuyoruz, RDR2'yi indirdim ancak böyle bir hata alıyorum ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• resim_2021-12-16_165736.png
    resim_2021-12-16_165736.png
    17,3 KB · Görüntüleme: 37
  • resim_2021-12-16_165805.png
    resim_2021-12-16_165805.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 46
Bir şekilde çevrimiçinde oyuna girmeyi başardım. Çıktım çevrimdışı moda aldım oyun açıldı hikaye yerine tıkladım bu seferde bu geldi.
Eki Görüntüle 1243535
Eki Görüntüle 1243544
Tamamdır hocam şuan sorunsuz oynayabilirsiniz. Offline olarak online oyun oynayamayacağınızı söylemiş size. İyi oyunlar dilerim sorununuzun çözüldüyse çözüme kavuşturabilirsiniz konuyu.

Edit: Yanlış görmüşüm hocam inceliyorum şimdi.
Tamamdır hocam şuan sorunsuz oynayabilirsiniz. Offline olarak online oyun oynayamayacağınızı söylemiş size. İyi oyunlar dilerim sorununuzun çözüldüyse çözüme kavuşturabilirsiniz konuyu.

Sorunun çözümü şu hocam. Bir kere en az oyuna giriş yapmış olmanız lazım. Oyunu başlatıp prologue kısmında biraz ilerlerseniz sorun çözülecek.

Sorunun çözümü şu hocam. Bir kere en az oyuna giriş yapmış olmanız lazım. Oyunu başlatıp prologue kısmında biraz ilerlerseniz sorun çözülecek.
Dostum girdim oyuna, 1 2 dakika gezindim çıktım, sonra attığım hatayı aldım.

Dostum girdim oyuna, 1 2 dakika gezindim çıktım, sonra attığım hatayı aldım.
Redditte biraz araştırma yaptım bu oyunu internet olmadan başlatamıyormuşsunuz hocam. Yani aile paylaşımı ile oynamaya uygun bir oyun değil. Her halukarda internete ihtiyacınız var oyuna girene kadar. Oyuna girdikten sonra interneti kapatıp offline moda alabilirsiniz.

Geri
Yukarı