RDR2 hikayesi nasıl?

monotons

Picopat
Daha fazla  
RDR2 hikayesi güzel mi oynamadım bilmiyorum GTA 5'teki gibi milleti geberteyim cıkayım oyunlardan mı yoksa cok iyi hikayesi var bee /güzeldi bee denilen oyunlardan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi hikayesi olan oyunlardan GTA gibi değil.

Duygusal bir hikayesi var biraz oyunu oynarken böyle bir yerde manzaraya bakıp olanları düşünesin geliyor oyunu baştan savma oynamazsan girersin hikayeye ama başları sıkıcı haberin olsun.

Oyun güzel bir oyun. Şu an halen oynuyorum. Ağır bir oynanışı olduğu için alışman zaman alabiliyor. İlk başlarda şöyle bir 8-10 saat oynarsan alışmış olursun. Güzeldir tavsiye ederim. The çok severek bitirdiğim Witcher 3 güzel bir oyun. Bu RDR 2 onun bir segment üstüdür. Başka bir sınıf bana göre. Oynayınca anlarsın. Bu oyun iyi bir oyundan daha iyi bir oyundur.

@maethril arkadaşımızın dediği gibi. Başlarda sıkıcı demesine kesinlikle katılıyorum. Hatta oyunun başında üşüdüm desem yeridir.:D

RDR2 hikayesi güzel mi oynamadım bilmiyorum GTA 5'teki gibi milleti geberteyim cıkayım oyunlardan mı yoksa cok iyi hikayesi var bee /güzeldi bee denilen oyunlardan mı?

“Hikayesi var bee” denilen oyunlardan.

Ne çok iyi ne de çok kötü, orta şekerli bir hikayesi var. Oyunun sonları ve hikayenin gidişatı fena değil. Oynanması gereken bir oyun mu? Evet oynanması gereken oyunlardan biri diyebiliriz.

Geri
Yukarı