Çözüldü RDR2 içerisinde ekran görüntüsü alınamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar, ne yaptım ne ettim şu RDR2'de ekran görüntüsü alma olayını yapamadım. F12 tuşuna da basarsam, print screen tuşuna da basarsam hep alakasız şeylerin ekran görüntüsü alınıyor. Mesela oyun içi ekran görüntüsü alma tuşuna bastım, ekran görüntüsünde grafik ayarları çıkıyor. Veya saatler önce aldığım bir ekran alıntısının görüntüsünü kaydediyor. Hiçbir zaman oyun içi o görseli kaydetmiyor. Lanet olsun böyle şeye. Fotoğraf moduna geçip F12 ve PrintScreen denedim, fotoğraf modunda da olmadı. Nasıl çözebiliriz bunu?

Çözüm
Arkadaşlar, ne yaptım ne ettim şu RDR2'de ekran görüntüsü alma olayını yapamadım. F12 tuşuna da basarsam, print screen tuşuna da basarsam hep alakasız şeylerin ekran görüntüsü alınıyor. Mesela oyun içi ekran görüntüsü alma tuşuna bastım, ekran görüntüsünde grafik ayarları çıkıyor. Veya saatler önce aldığım bir ekran alıntısının görüntüsünü kaydediyor. Hiçbir zaman oyun içi o görseli kaydetmiyor. Lanet olsun böyle şeye. Fotoğraf moduna geçip F12 ve printscreen denedim, fotoğraf modunda da olmadı. Nasıl çözebiliriz bunu?

NVIDIA ekran kartınız varsa Experience üzerinden alın. Diğer türlü alınmıyor.
Arkadaşlar, ne yaptım ne ettim şu RDR2'de ekran görüntüsü alma olayını yapamadım. F12 tuşuna da basarsam, print screen tuşuna da basarsam hep alakasız şeylerin ekran görüntüsü alınıyor. Mesela oyun içi ekran görüntüsü alma tuşuna bastım, ekran görüntüsünde grafik ayarları çıkıyor. Veya saatler önce aldığım bir ekran alıntısının görüntüsünü kaydediyor. Hiçbir zaman oyun içi o görseli kaydetmiyor. Lanet olsun böyle şeye. Fotoğraf moduna geçip F12 ve printscreen denedim, fotoğraf modunda da olmadı. Nasıl çözebiliriz bunu?

NVIDIA ekran kartınız varsa Experience üzerinden alın. Diğer türlü alınmıyor.

Çözüm
@BipolarBirey

Sonunda, sonunda!

Red Dead Redemption 2 Screenshot 2023.03.26 - 18.41.54.73.png

Neden bu aklıma gelmedi anlamıyorum. Çok ama çok çok teşekkürler. Çok sağ olun.

Geri
Yukarı