Sürprizbozan RDR2 nasıl bitse daha iyi olurdu?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Başladı bizimkisi şikayet et bekliyorum 3 saatlik banımı.

Yok. Üç saat fazla imiş. Ben beni birinin bu nedenlerle şikayet etmesini istemezdim açıkçası. Can sıkıcı bir durum olur.

Daha iyi bitemezdi, zaten rdr ile bağlantılı bitmek zorundaydı ama rdr daha güzel ve mutlu edici bitse çok daha güzel olurdu.
Arkadaşlar okumadan önce uyarayım spoiler var.
Arkadaşlar RDR2 bildiğiniz üzere üzücü bir son ile bitmekte. Sizce nasıl bitseydi böyle daha iyi olur derdiniz?
Bence Arthur mary linton ile uzak diyarlara kaçıp güzel bir hayat yaşayıp gitmesi çok daha iyi olurdu ama bence karakterin ölmesi karakteri çok yüceltti.

Arkadaşlar okumadan önce uyarayım spoiler var.
Arkadaşlar RDR2 bildiğiniz üzere üzücü bir son ile bitmekte. Sizce nasıl bitseydi böyle daha iyi olur derdiniz?
Bence Arthur mary linton ile uzak diyarlara kaçıp güzel bir hayat yaşayıp gitmesi çok daha iyi olurdu ama bence karakterin ölmesi karakteri çok yüceltti.

Bence vergi toplama ile başlamasaydı daha iyi olurdu sonu iyi birerdi.

1. hata

2. hata

Burada iki hata birden var. 3. ve 4. hata.

Evet, şuan ister misin şikayet etmemi? Nasıl şikayet edecek mişim? Gördün mü? :)
Hocam ne güzel mesajlarınıza bakıp haklısınız diyordum ama şu mesaj kadar çocukça bir şey görmedim. :D Gerek var mı bu tarz tehditlere?

Hocam ne güzel mesajlarınıza bakıp haklısınız diyordum ama şu mesaj kadar çocukça bir şey görmedim. :D Gerek var mı bu tarz tehditlere?

Bu sefer gereksiz mesaj yok nasıl şikayet edeceksin acaba?

Üstte görüldüğü üzere meydan okuması üzerine sadece hatalarını söyledim. Durduk yere söylemedim. Ayrıca zaten raporlamadım da. Sağolun yine de haklı bulduğunuz için.

3. oyun çetenin kuruluşunu anlatacak zaten. En etkili finalle bitti.

Bu bilgiyi nereden aldın? Böyle olması çok saçma. Çete bir gece de kurulmadı ki. Yıllar sürdü 1899'da ki halini alması. Önce Hosea ve Dutch. Sonra Arthur sonra John...

Yeni konular

Geri
Yukarı