RDR2 nasıl oynanır?

ErenCN61

Decapat
Daha fazla  
Çetemizin mekanındaki dolaba giriyorum ama kışlık veya yazlık kıyafeti nasıl atın üstüne ekleyeceğimi, elimdeki silahı da nasıl dolaba kaldırabileceğimi bulamadım, son olarak da fazla silah olsun altın yüzük vs böyle gereksiz eşyaları ne yapmam lazım? Oyunu kurcalıyorum ama çok detaylı, ne yapmam gerektiğini anlayamadım.

Atın üstüne kıyafet koymak için; kıyafet dolabında istediğiniz bir kıyafet takımının üstüne gelip space tuşuna basıyorsunuz (sağ altta basmanız gereken tuş gözüküyor).Atınızda olan kıyafetlerin yanında ise bir eğer işareti oluyor. Atınızın üzerindeki bir silahı almak için atınızı yanına gidip silah menüsünü açtıktan sonra tüfeklerin olduğu yerde eğer işaretine mousenuzu getirip E veya Q tuşlarına basıyorsunuz. Ya da elinizde olan bir tüfeği değiştirebiliyorsunuz. Atınızın üzerindeki siahları ayarlamak içinse kıyafet dolabınızı açtığınız yere gidip F veya E tuşuna basıyorsunuz (yine sağ altta hangi tuşa basmanız gerektiğini gösteriyor) daha sonradan dolabınızda olan silahları üstünüze alabilir, atınıza koyabilir ya da dolapta saklayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı