RDR2 Online içinden ana oyun alınırsa kar etmiş olunur mu?

berkaixl

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Intel Core i3-13100F Anakart: ASUS PRIME H610M-R D4 Ram: Adata XPG 2x8GB 3200MHz DDR4 GPU: ASUS GeForce TUF RTX 3060 V2 OC 12GB
Meslek
Öğrenci
RDR2 Online Steam'de 187,50 TL. Şimdi ben Online alıp Online içinden de asıl oyunu alsam kar etmiş olur muyum ya da asıl oyun ne kadardır merak ettim.

RDR2 Online Steam'de 187,50 TL. Şimdi ben Online alıp Online içinden de asıl oyunu alsam kar etmiş olur muyum ya da asıl oyun ne kadardır merak ettim.

30 40 lira kar için kütüphanede RDR 2 olmuyor sadece Online oluyor achievement kasilmiyor indirim bekle 350 TL'ye RDR 2 al hem Online gelsin hem RDR 2 en azından kütüphanede RDR 2 yazar ekran görüntüsü paylaşırsın basarım açarsın.

Geçen gün benzerini okumuştum. Story oynasan bile online olarak mı gözüküyor yoksa hiç mi gözükmüyor bir şey yazıyordu ama tam hatırlamıyorum o nasıl oluyor özetleyebilir misin?

Geçen gün benzerini okumuştum. Story oynasan bile Online olarak mı gözüküyor yoksa hiç mi gözükmüyor bir şey yazıyordu ama tam hatırlamıyorum o nasıl oluyor özetleyebilir misin?

Online gözüküyor diye biliyorum 30 lira için kaybettiğin özelliklere değmez he RDR 2 aldığını göstermek ekran görüntüsu alıp paylaşmak istemezsen 30 lira cebinde kalsın ama bir cips parası çok para değil bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı