RDR2 Online kolay para nasıl kazanılır?

Selamlar ve iyi forumlar. Yaklaşık bir haftadır RDR2'nin hikayesini bitirdikten sonra Online oynuyorum. Tabi para kazanmak çok zor. Hayata tutunmakta bir nebze zorlaşıyor böyle bir şey olunca. Sizden ricam tecrübelerinizi birazcık da olsa aktarabilir misiniz?

- Para kazanmanın kolay yolu var mı? (Kolay derken, amelelik yapmadan)
- Tahmini olarak kaç rank seviyesinde ben tamamım diyebilirim?
- Daily challenges sıfırlanma saati kaçtır?
- Oyunda bulunan kıyafetler sadece global Store ve Outfitter'de bulunan kıyafetler mi?
- Önereceğiniz en iyi pistol veya revolver var mı?
- Ability cardlarından en iyi olan nedir ve kaç rank sonra açılıyor?

Şimdiden teşekkür ederim.

1.hocam bounty hunterlik yapabilirsiniz iyi para veriyor.
2.25 de tamam diyebilirsiniz.
3.gece 12 de sıfırlanıyor diye biliyorum.
3.mesleklerde özel kıyafetler olabiliyor.
4. double Action revolver. Bounty hunterlik yaparak alabilirsiniz.
5.bunu bilmiyorum hocam.

-Eğer para kazanmak istiyorsan en iyi "Trader" rolünü oynamak. (Avladığın hayvanları kampa getireceksin, orda derileri senin için işlenecek ve sonra at arabasıyla satacaksın)
-Ben 100 Rank'ı yeterli görüyorum. Diğer oyunculara yem olmamak için.
-Kıyafet kataloğu zaman zaman değişiyor, bazı standart kıyafetler var bazı süreli zamanda alınabilenler var.
-Schofield Revolver en iyisi
-Ability Card'ların iyi olanı diye birşey yok. Kendi oyun tarzına uyan kartlar ile kombinasyon yapman gerekli.
-Altın kazanmanın en iyi yolu ise "Bounty Hunter" rolü görevlerini yapmak. (Aranan kişileri yakalayıp, Şerif'e getireceksin. Canlı getirirsen daha çok kazanırsın.)
-Eğer haritada gezmeyi ve aramayı seviyorsan "Collecter" rolüde çok iyi para kazandırabilir. Ama -Bulman gereken nesnelerin yeri günlük değişiyor. Neyse ki nesnelerin yerini gösteren Online bir harita var.

Ama ilerlemenin en hızlı yolu senden yüksek seviye bir oyuncu yada oyuncular ile bir "Posse" kurup oynamak.

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Birazcık konu hortlamış xd Şu sıralar RDR oynamıyorum. Ama yakın zamanda tekrar döneceğime eminim. Önerilerinizi dikkate alacağım. Sağlıcakla kalın.

Geri
Yukarı