RDR2 Other Apps Kullanımı

ArturMorgan

Picopat
Arkadaşlar RDR2'de ayarlar kısmının grafik kullanım alanında other apps (diğer uygulamalar) kısmı var. Burası bende 300 MB kullanıyor geriye de bana 1700 MB civarı bir kullanım kalıyor. Ekran kartım 1050 2GB olduğu için düşük kalıyor bu other apps kısmını kapatıp ekran kartının hepsini kullanma şansımız var mıdır? Bazı YouTube kanallarında adamlar bunu yapmayı başarmış, other apps kullanımı bulunmuyor. Bunu nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:38 dakikada açarsanız dediğimi daha iyi anlarsınız.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar RDR2'de ayarlar kısmının grafik kullanım alanında other apps (diğer uygulamalar) kısmı var. Burası bende 300 MB kullanıyor geriye de bana 1700 MB civarı bir kullanım kalıyor. Ekran kartım 1050 2 GB olduğu için düşük kalıyor bu other apps kısmını kapatıp ekran kartının hepsini kullanma şansımız var mıdır? Bazı YouTube kanallarında adamlar bunu yapmayı başarmış, other apps kullanımı bulunmuyor. Bunu nasıl yapabilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1:38 dakikada açarsanız dediğimi daha iyi anlarsınız.

Şimdiden teşekkür ederim.

Çözünürlük olayını GeForce'dan 1080P yapıp çözebilirsiniz. Other apps olayı sonradan gelmiş olabilir video 1 senelik.

Hiç denemedim ve mantıklı mı bilmiyorum ama, oyun açıkken görev yöneticisinden explorer.exe yi kapatırsanız belki oyun esnasında FPS'iniz artış gösterebilir ama tekrar söyleyeyim ki işe yarar mı hiç emin değilim 🧐.

Yeni konular

Geri
Yukarı