RDR2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

HaydarAlp

Centipat
RAM
G.skill trident Z neo ddr5 5600mhz cl28
Ekran kartı
gigabyte eagle 4070 ti
İşlemci
AMD r5 7600
Oyuna ilk başladığımda oyundan atmıyordu fakat son zamanlarda çok atmaya başladı. Atmaya başladığı ilk zamanlarda ERR_GFX_STATE hatası verip atıyordu ama şimdi hiç hata vermeden atıyor yardım edebilecek var mı? Çözüm: RDR2 "Error GFX State" Hatası bu konudaki tüm çözüm yollarını denedim(BIOS güncellemek hariç vaktim olmadı) fakat hiçbir etkisi olmadı. Oyunu Ultra ayarlarda oynuyorum fakat safe mode ile girince de atmaya devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis bazen teknik hatalar olabilir ama bazen sistem kaynaklıda olabilir...

İlk olarak grafik sürücünü güncellemeye çalış

Tabi bu sorun sadece bu konu üzerine olmamışda olabilir.

Fakat şöyleki;Rockstar Launcher tarafındanda olabilir çünkü bu sorun çoğu kişide de yaşanıyor.

Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

Reis bazen teknik hatalar olabilir ama bazen sistem kaynaklıda olabilir...

İlk olarak grafik sürücünü güncellemeye çalış

Tabii bu sorun sadece bu konu üzerine olmamışda olabilir.

Fakat şöyleki; Rockstar Launcher tarafındanda olabilir çünkü bu sorun çoğu kişide de yaşanıyor.

Umarım Yardımcı Olmuşumdur.

Eyvallah hocam ben kendim düzelttim. Belgelerdeki RDR2'nin settings klasörünü silerek.

RDR 2 ve GTA V yani Rokstar'ın oyunlarında özellikle oyundan atma sorunu varsa, oyundan attıktan sonra SSD sürücünüz içindeki dosyalar göründüğü halde çalışmıyorsa bunun tek bir çözümü var Power Supply (PSU) muhtemelen arızalıdır veya gücü yetmiyordur. Bende bu sorun varken tesadüfen 650W bir PSU vardı 800W ile değiştim ve iki oyunda da sorun çözüldü.

RDR 2 ve GTA V yani Rokstar'ın oyunlarında özellikle oyundan atma sorunu varsa, oyundan attıktan sonra SSD sürücünüz içindeki dosyalar göründüğü halde çalışmıyorsa bunun tek bir çözümü var Power Supply (PSU) muhtemelen arızalıdır veya gücü yetmiyordur. Bende bu sorun varken tesadüfen 650W bir PSU vardı 800W ile değiştim ve iki oyunda da sorun çözüldü.

Ben 500W kullanıyorum o yüzeen olabilir mi ama sanmıyorum ya başka bir oyunda sıkıntı yaşamadım arada bir PUBG de oluyordu

Geri
Yukarı