RDR2 Panter nerede bulunur?

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selam, çanta için panter arıyorum fakat bölgesinde olduğum halde çıkmıyor, yem bıraktım tuzak için kurt geldi. :D
Tekrar bıraktım hiçbir şey olmadı, bölgesinde bayağı zaman geçirdim ve kurttan başka bir şey göremedim. Ne yapabilirim?

1691427418003.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 1 ay önce o dediğin yerde oyun içinde mücadeleler var oradaki panter görevi için internetten bakmıştım 24 saatte bir çıkıyordu fotodaki bölgede. Efsanevi hayvan değil yani.

Hocam ben 1 ay önce o dediğin yerde oyun içinde mücadeleler var oradaki panter görevi için internetten bakmıştım 24 saatte bir çıkıyordu fotodaki bölgede.
Hocam başka yer yok mudur? yani illa 1 gün beklememiz mi lazım, neyse pek sorun değil de 1 deri için o kadar beklemek can sıkar, teşekkürler.

Hocam başka yer yok mudur? Yani illa 1 gün beklememiz mi lazım, neyse pek sorun değil de 1 deri için o kadar beklemek can sıkar, teşekkürler.

Kamp kurarak halledebilirsin dostum. 1 gün beklemene gerek yok.

Kamp kurarak halledebilirsin dostum. 1 gün beklemene gerek yok.

Hocam dediğiniz de sonra, kendime baktım sarhoş muyum diye, aklımın uçundan bile geçmemişti uyuyarak 1 gün geçebilmek, çok teşekkür ederim, deneyeceğim. :D

Hocam dediğiniz de sonra, kendime baktım sarhoş muyum diye, aklımın uçundan bile geçmemişti uyuyarak 1 gün geçebilmek, çok teşekkür ederim, deneyeceğim. :D
Rica ederim iyi oyunlar.

Peki hocam, Panter'i ne ile vurabilirim?

Kusursuz derisini istiyorsun galiba zehirli ok ile kafasına nişan alabilirsin veya oyunda keskin nişancı tüfeği var adını unuttum çok hasar vuran onunla vurabilirsin kafasından tek mermiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı