RDR2 sonrasında oyun önerisi

Marfox

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 2-3 ay önce hayatımda ilk kez güzel bir bilgisayar sahibi oldum. İşten kalan vakitlerde yıllardır hayalini kurduğum kaliteli oyunları oynayıp bitirebiliyorum. İlk olarak God of War bitirdim sonra bir hata yapıp RDR2 bitirdim. Şimdi hangi oyunu indirsem RDR 2'deki güzelliği bağlayıcılığı alamıyorum. Hep çok yapmacık geliyor. Var mı böyle RDR 2 gibi saran kaliteli oyun önerileri?

Arkadaşlar merhaba. 2-3 ay önce hayatımda ilk kez güzel bir bilgisayar sahibi oldum. İşten kalan vakitlerde yıllardır hayalini kurduğum kaliteli oyunları oynayıp bitirebiliyorum. İlk olarak God of War bitirdim sonra bir hata yapıp RDR2 bitirdim. Şimdi hangi oyunu indirsem RDR 2'deki güzelliği bağlayıcılığı alamıyorum. Hep çok yapmacık geliyor. Var mı böyle RDR 2 gibi saran kaliteli oyun önerileri?

Detroit: Become Human. Epic'te indirimde.

1 saat sonra outlasın yeni oyunu çıkacak ve ilk defa bir hikayeli korku oyunu geliyor. Arkadaşların varsa deneyebilirsin.

RDR2 bitiren arkadaşım Stardew Valley'i Elden Ring'e tercih ediyor 😅 garip bir çekiciliği var oyunun. Hikayeye biraz ara verip souls-like oyunlara bakabilirsin. Elden Ring, Dark Souls 1-2-3, Sekiro, WO long, Nioh 1-2 vs. hikaye olarak ori, Resident Evil 7-8, Dishonored önerebilirim.
Ek olarak: Undertale, Katana Zero, sanabı gibi oyunlarda zevklidir.

RDR2'den sonra bence biraz ara verip kafayı toparlayıp tekrar oynamaya başla çünkü hiçbir oyun tatmin etmeyecek o anlamda seni.

Mafia serisini şiddetle tavsiye ederim çok güzel oyunlar ve hikayeleri çok güzeldir. Onun dışında detroit ve beyond two souls aynı şekilde hikayesi ile insanı etkileyen ve bağ kurabildiğin oyunlardır bunlarıda şiddetle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı