RDR2 Steam kış indiriminde indirime girer mi?

Neden alay ediyorsun düşüncesi o yönde bence kış indiriminde indirime girer RDR2 98 TL olur yine.

bence almalısınız birdaha bu kadar indirim olacağı kesin değil rdr için. ama bf5 ve ets yine aynı indirimi görür
Para iadesi bekleyene kadar indirimler biter oyuzden kış indirimini bekleyeceğim

Bu fırsat kaçmaz diyerekten Ultimate Edition'u 134TL'ye almıştım memnunum çok iyi oyun.

Para iadesi bekleyene kadar indirimler biter oyuzden kış indirimini bekleyeceğim
doğrudur ozaman bekleyebilirsiniz.

Bu fırsat kaçmaz diyerekten Ultimate Edition'u 134TL'ye almıştım memnunum çok iyi oyun.
ben yeni ekran kartı aldıgım için muhtemelen yeni çıkan oyunları oynayabileceğim artık 1 kuruş bile kalmadıgından dolayı rdr alamadım diğer indirimde umarım

doğrudur ozaman bekleyebilirsiniz.

ben yeni ekran kartı aldıgım için muhtemelen yeni çıkan oyunları oynayabileceğim artık 1 kuruş bile kalmadıgından dolayı rdr alamadım diğer indirimde umarım
Hayırlı olsun umarım benimde bir gün sağlam bir bilgisayarım olur

Doğrudur o zaman bekleyebilirsiniz.

Ben yeni ekran kartı aldıgım için muhtemelen yeni çıkan oyunları oynayabileceğim artık 1 kuruş bile kalmadıgından dolayı RDR alamadım diğer indirimde umarım.

Umarım istediğin oyunu rahatlıkla alırsın güle güle kullan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…