RDR2 tarzı oyun önerisi

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar RDR 2 oynadığımdan beri oyunlar pek sarmıyor. Bitsin diye oynuyorum. Bana RDR 2 gibi ağır, kendisini ciddiye alan oyun önerisinde bulunabilir misiniz?

RDR'den sonra çok oyun denedim ama o tadı vermedi hiçbiri (marvels Spider-Man, Cyberpunk 2077, GoW vb.). İndirimlerde Uncharted ve Detroit'e şans vereceğim. Sizin önerebileceğiniz oyunlar var mı?

RDR 2 kadar hikayesinin saglam oldugunu dusundugum ve benim cokca begendigim bir oyun var: Mafia Definitive Edition.
Kendisi su anda indirimde ve 90 TL almisken trilogy yani üç oyununu birden alin bence 150 TL o da. Ya da ben Mafia 3 begenmedigimden maliyet dusurme acisindan 1 ve 2. oyununu 90+30'dan 120 TL'e onerebilirim.

RDR 2 kadar hikayesinin saglam oldugunu dusundugum ve benim cokca begendigim bir oyun var: Mafia Definitive Edition.
Kendisi su anda indirimde ve 90 TL almisken trilogy yani üç oyununu birden alin bence 150 TL o da. Ya da ben Mafia 3 begenmedigimden maliyet dusurme acisindan 1 ve 2. oyununu 90+30'dan 120 TL'e onerebilirim.

Mafia 1'i çok oynamak istiyorum. Bu tarz Mafia tarzı şeyleri severim fakat 90 TL'yi hakettiği konusunda şüphem var. Yani AAA kalitede bir oyun mu bilmiyorum. Ama sanırım zamanı geldi. 90 TL'ye indie oyun yok artık zaten.

Mafia 1'i çok oynamak istiyorum. Bu tarz Mafia tarzı şeyleri severim fakat 90 TL'yi hakettiği konusunda şüphem var. Yani AAA kalitede bir oyun mu bilmiyorum. Ama sanırım zamanı geldi. 90 TL'ye indie oyun yok artık zaten.

Ben hak edecegini dusunuyorum. Bazilari 90 TL'ye oynanis suresinden dolayi hak etmeyecegini dusunuyor saygi duyarim falat katilmam, hikayesi yeter oyuna mutlaka deneyin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı