RDR2 Türkçe yama önerisi

MotiPat

Decapat
Güvenilir RDR2 Türkçe yama önerisi arıyorum. Anonymousa baktım fakat RDR2 yamaları yok bende yama arayışına girdim. Şimdiden teşekkürler.

Makine çeviri'den indir işte. Makine değil RDR2 için olan çevirisi.

Güvenilir yazmışsın konuya ama Anonymous'da ne olduğu belirsiz bir Client ile geliyor. O güvenilir mi?

Yüzde yüz nasıldır bilmem ama yıllardır kullanıp bir sorun yaşamadığım için bu işlerde ilk oraya bakıyorum hep.

Teşekkürler makine çeviriye bakacağım.

Güvenilir RDR2 Türkçe yama önerisi arıyorum. Anonymousa baktım fakat RDR2 yamaları yok bende yama arayışına girdim. Şimdiden teşekkürler.
Makine çeviri ile oynadım oyunu çok fazla hatalı çeviri yoktu sonrada ingilizce bildiğim için sildim aşağı okumak oyundan koparıyordu anlayacak kadar ingilizceniz varsa indirmeye değmez ben sadece notları ve yandaki küçük şeyleri daha hızlı okumak için indirmiştim.

Makine çeviri ile oynadım oyunu çok fazla hatalı çeviri yoktu sonra da İngilizce bildiğim için sildim aşağı okumak oyundan koparıyordu anlayacak kadar ingilizceniz varsa indirmeye değmez ben sadece notları ve yandaki küçük şeyleri daha hızlı okumak için indirmiştim.

Anlamak bile yetmiyor çatışma sırasında aksiyon gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı