RDR2 Türkçe yamasında virüs var mı?

Wostid Reis

Decipat
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu yamayı kuracağım ama VirusTotal'da uyarı veriyor. Birçok kişi bunun virüslü olmadığını söylemiş ama kafam karıştı. Bu dosya virüslümü değil mi yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

1681402347592.png

Çalıştırabilir ".exe" ve diğer uzantılı yamalardan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Anti-virüs programı bir teşhis koyduğuna göre başka bir söze gerek olduğunu düşünmüyorum. YouTube'da oLayuFKu adlı kanalda gayet güzel bir yama mevcut. Oyunun üstüne güncelleme almasına rağmen hatasız çalışmaktadır.

Çalıştırabilir ".exe" ve diğer uzantılı yamalardan kaçınmanızı tavsiye ediyorum. Anti-virüs programı bir teşhis koyduğuna göre başka bir söze gerek olduğunu düşünmüyorum. YouTube'da oLayuFKu adlı kanalda gayet güzel bir yama mevcut. Oyunun üstüne güncelleme almasına rağmen hatasız çalışmaktadır.
O videodaki linkdede aynı böyle bir uyarı veriyor VirüsTotal.

RAR içeriğini ekran görüntüsü atar mısınız?
Bu yamayı kurmakdan vazgeçtim ama size başka bir yamanın içeriğinin ekran görüntüsünü atsam inceleyebilir misiniz?

O videodaki linkdede aynı böyle bir uyarı veriyor VirüsTotal.

Bu yamayı kurmakdan vazgeçtim ama size başka bir yamanın içeriğinin ekran görüntüsünü atsam inceleyebilir misiniz?
Ben kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı. Yama içeriği şu şekilde göründüğü gibi kopyala yapıştır yapacaksınız. Font sorunu bulunmamaktadır.
1681403198052.png

1681403261566.png

Geri
Yukarı