RDR2 vs Cyberpunk 2077

401146

Hectopat
RAM
16GB
Ekran kartı
RX 6600
İşlemci
R5 5500
Hikaye oyunu sevmiyorum galiba GoW, Spider Man Remastered, Witcher 3 indirdim ilk saatlerde dayanamayıp sildim. GTA 5 ve Valorant dışı sarmıyor. Hangisini yüklemeliyim?

Bahsettiğiniz iki oyun da hikâye oyunu ve hikâyeli oyunlardan çok çabuk sıkılıyorsanız da RDR2'nin hikâyesi biraz yavaş işliyor. Muhtemelen doğrudan sıkılacaksınız. Cyberpunk 2077'yi oynayabilirsiniz.

RDR2 yavaş açılan bir oyun, GoW gibi oyunlardan bile başında sıkıldıysanız kesinlikle sıkar sizi. Cyberpunk 2077 daha iyi bir seçim olabilir.

Ne kadar ikisi de hikayeli denebilecek oyunlar olsa da RDR 2 çok ağır hikayeli bir oyun ve özellikle animasyonlarıyla da birlikte ekstra ağır da gelebilir size. O yüzden Cyberpunk sizin için daha uygun olacaktır. Onun öyle çok bir hikaye ağırlığı yok, bir yerden sonra neredeyse tamamen salıyor sizi oyun. İsterseniz bitirmeyip tamamen yan görevlere vs. bile oynayabilirsiniz.

Şahsen ben Witcher 3'ü hiç oynayamıyorum. Ancak RDR2'yi direkt bitirdim. Ne kadar ağır ilerlese de oyunda yapacak çok şey var. O sebebten ötürü hiç sıkılmadım oynarken.

Cyberpunk hızlı ve eğlenceli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…