RDR2 vs Rust

@TT12X 50 saatlik oyun mu? Oyunu 100 saate yakın oynadım. Hala yüzde 100 bitmiş değil. Ve hala geçirdiğim her dakikalar feci zevk veriyor. Asıl Rust bir süre sonra kendini tekrarlayan bir oyun. Oyunu tam anlamıyla bilseydin böyle demezdin RDR2'ye. Belli ki ya çok oynamamışsın ya da düz oynayıp geçmişsin hiçbir şey anlamadan.

Merhaba arkadaşlar,

Gecen bir konuda gordum oyun burada 255 TL idi.

Rust'ta 206 TL.
Sizce hangisi alinir? Ayrica RDR2 baska yerde daha ucuza var midir? Epic'ten 100 TL'ye alacaktim o zaman alamamistim.

Tabii ki de RDR2 her ihtimalle RDR2 ama kişiden kişiye değişir ben 389 saat RDR2 oynadım ama 1.8. saatte sıkıldım Rust'ı iade ettim.

@TT12X 50 saatlik oyun mu? Oyunu 100 saate yakın oynadım. Hala yüzde 100 bitmiş değil. Ve hala geçirdiğim her dakikalar feci zevk veriyor. Asıl Rust bir süre sonra kendini tekrarlayan bir oyun. Oyunu tam anlamıyla bilseydin böyle demezdin RDR2'ye. Belli ki ya çok oynamamışsın ya da düz oynayıp geçmişsin hiçbir şey anlamadan.
100 saat oynamışsın max 200 saatte oyunu %100 hale getirirsin tüm haritayı gezeyim her yeri göreyim tarzında oynamayan biri için 55 60 saatte biten bir oyun bu. Rust ise ben 3000 saat oldu hala oynuyorum o yüzden bir kere para vereceksem daha uzun süre eğlendiren bir oyun oynamayı tercih ederim.

Geri
Yukarı