RDR2, Witcher, Stardew Valley ve Mafia 1-2 benzeri oyun önerisi

mertomert

Centipat
Arkadaşlar oynayacak oyun bulamıyorum. RDR2 gibi, Witcher gibi, Stardew gibi veya Mafia 1-2 gibi oyunları seviyorum. Elden Ring, Skyrim gibi oyunları sevmemiştim ama bir şans vereyim mi tekrardan bilmiyorum, kısa sürede bıraktım. The Last of Us'ı beğeneceğimi biliyorum ama SSD'de kalan boyut yetmedi maalesef. Bana az önce saydığım gibi oyunlar tavsiye eder misiniz? Max Payne nasıldır mesela?

Max Payne kesin oyna derim, 1 2 3 hepsi güzeldir, Yakuza oynayabilirsin güzel oyundur Japonya'da geçen Mafia diye düşünebilirsin.

Graveyard Keeper; Stardew Valley gibi bir oyun, öneririm. Jedi Fallen Order'ı belki beğenebilrisin daha çizgisel bir hikayesi var Skyrim gibi sonsuz değil, Greedfall da fantastik bir evrende geçiyor öyle bir arayışın varsa o da güzel bir oyun. Mekanikleri biraz kütük gibi ama çok rahatsız etmiyor. Mortal Shell'e bir şans verebilirsin Dark Souls tarzı bir oyun, onlar kadar kombleks olmasa da kendi çapınd abir çekiciliği var.

Graveyard Keeper; Stardew Valley gibi bir oyun, öneririm. Jedi Fallen Order'ı belki beğenebilrisin daha çizgisel bir hikayesi var Skyrim gibi sonsuz değil, Greedfall da fantastik bir evrende geçiyor öyle bir arayışın varsa o da güzel bir oyun. Mekanikleri biraz kütük gibi ama çok rahatsız etmiyor. Mortal Shell'e bir şans verebilirsin Dark Souls tarzı bir oyun, onlar kadar kombleks olmasa da kendi çapınd abir çekiciliği var.
Çok teşekkürler hocam, bakacağım hepsine.

Geri
Yukarı