Çözüldü RDR2'de John Pierson'a Dutch hakkında yalan mı söylüyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hvitstorm

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RDR2'de John Marston ile epilogue kısmını bitirdim, şu an yan görevler + freeroam takılıyorum. Rhodes'e uğrayayım dedim, biliyorsunuz epilogue kısmında Rhodes'teki dükkanın başında Pearson var. Dükkana girdiğimde ilk hâl hatır sordu, daha sonra Dutch'ı hiç gördün mü gibisinden bir soru sordu. John da hayır hiç rastlamadım, en ufak bir fikrim yok tarzı bir cevap verdi. Bu bilerek ayarlanmış bir şey mi yoksa bug mu? Çünkü Micah'ın peşine düştüğümüz son görevde Dutch'ı da görüyoruz, John bilerek mi yalan söyledi yani? Rockstar onu ayarlamayı unutmamıştır herhalde.

Çözüm
Ayarlanmış bir şey, bug değil. Evet bilerek yalan söylüyor. RDR1 oyununun hikayesinden haberiniz varsa devamında ne olduğunu biliyorsunuzdur zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayarlanmış bir şey, bug değil. Evet bilerek yalan söylüyor. RDR1 oyununun hikayesinden haberiniz varsa devamında ne olduğunu biliyorsunuzdur zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

RDR 1'in hikayesini bilmiyorum ve hiç oynamadım. Teşekkürler cevabınız için.

Geri
Yukarı