RDR2'de kaç FPS alırım?

Güldüm ya harbiden.

Cidden şu videodaki ayarlar ile 50 arası 60 alıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin sistemini yazmayıp GTA üzerinden yola çıkarak soru sormana ve arkadaşın da GTA 5 kaç FPS aldıgını ne yapalım yazmasına.

He kusura bakma FPS konusunda yalan söylüyorum sandını sandım.

Cidden şu videodaki ayarlar ile 50 arası 60 alıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır ona bir şey demiyorum yaşanan olay tarihten 80 aldım matematikten sizce kaç alırım gibi bir şey yani :d

Haklısın o zaman sistem konusunda çok bilgim yoktu ekran kartının ne oldunu bile bilmiyordum o yüzden GTA üzerinden yazmıştım.

İşin gerçeği şu yani 2 oyunun da optimizasyonları farklı yani GTA üzerinden bir ortalama FPS vermek çok zor ve saçmadır sistemini Windows arama çubuğuna DxDiag yazıp tüm bilgilerini görebilirsin.

İşin gerçeği şu yani 2 oyunun da optimizasyonları farklı yani GTA üzerinden bir ortalama FPS vermek çok zor ve saçmadır sistemini Windows arama çubuğuna DxDiag yazıp tüm bilgilerini görebilirsin.

Artık biliyorum yine de teşekkürler o zaman hiçbir bilgim yoktu donanım hakkında.

Yeni konular

Geri
Yukarı