RDR2'de kaplamalar çıkmıyor

Kerimcan.con

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rx 6600 r5 5600 16gb ram
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki gibi oluyor ve sadece RDR2 değil, Five Night Freddy's Securtiy Breach'te de aynı. Neden oluyor kaplamalar yüklenmiyor? Bildiğiniz oyun drop yiyip sonradan gelmekte. Drop da cok bariz 5-10 saniye bekletiyor. HDD kullanıyorum, bozulmuş olabilir mi? Ne yapmamı öneririsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartıyla alakalı olduğunu düşünüyorum. Render sorunu var gibi. Sadece RDR2'de olsa dosya doğrulayın derdim. Ekran kartınız nedir?

Nasıl yapacağım acaba. Ve ekran kartımın fan ayarlari duşuk olsa bile kartan garip sesler geliyor sanirim watman hatasi var bu bir sorun oluşturur mu acaba?
WattMan hatası ayarları sıfırlar sadece. WattMan hatası almadıysanız, almamışsınızdır. Oyunun grafik ayarlarında en altlarda DirectX 12 vs. yazar. Onu Vulkana çekin.

Nasıl yapacağım acaba. Ve ekran kartımın fan ayarlari duşuk olsa bile kartan garip sesler geliyor sanirim watman hatasi var bu bir sorun oluşturur mu acaba?
O sesin sebebi bir ihtimal Coil whine olabilir kesin değil elbette fakat bir ihitmal. Normalde de geliyor muydu bu ses yoksa ilk aldığınızdan beri var mıydı?

O sesin sebebi bir ihtimal Coil whine olabilir kesin değil elbette fakat bir ihitmal. Normalde de geliyor muydu bu ses yoksa ilk aldığınızdan beri var mıydı?
Sonradan oluştu 1 ay kullandiktan sonra

WattMan hatası ayarları sıfırlar sadece. WattMan hatası almadıysanız, almamışsınızdır. Oyunun grafik ayarlarında en altlarda DirectX 12 vs. yazar. Onu Vulkana çekin.
Hocam zaten vulkandaymis

O sesin sebebi bir ihtimal coil whine olabilir kesin değil elbette fakat bir ihitmal. Normalde de geliyor muydu bu ses yoksa ilk aldığınızdan beri var mıydı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu ses cikiyor dikatlice dinlerseniz sanki bipliyormuşcasina ses cikiyor. FIFA 2022 menüde cok fazla cikiyor bu ses.

Geri
Yukarı