RDR2'de saçlar beyaz gözüküyor

DeltaX01

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, RDR2'yi 2. defa başladım ama en başından beri saçlar bçyle bembeyaz. Hangi ayar olduğunu bilmiyorum ve değiştirmek istemedim. Ayarını bilen var mı?

Dosya Ekleri

• 20231115152209_1.jpg
    161,4 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, RDR2'yi 2. defa başladım ama en başından beri saçlar bçyle bembeyaz. Hangi ayar olduğunu bilmiyorum ve değiştirmek istemedim. Ayarını bilen var mı?

Hocam Arthur zaten civciv gibi bir adam. Işık vurduğunda saçının beyaza vurması çok normal. Belki RT açıksa RT kapatırsanız ışıklandırmalar düşer ve saçı kahverengiye dönük olur.

Hocam Arthur zaten civciv gibi bir adam. Işık vurduğunda saçının beyaza vurması çok normal. Belki RT açıksa RT kapatırsanız ışıklandırmalar düşer ve saçı kahverengiye dönük olur.
hocam bir tek arthur değil herkste var.

Dosya Ekleri

• 20231113131102_1.jpg
    179,2 KB · Görüntüleme: 39
Hocam bir tek Arthur değil herkste var.

Hocam ekran kartınız nedir? Ona göre grafik ayarı yapalım. Belki ekran kartınız düşük olduğundan grafikler düşüktür ve grafikler bozuk gözüküyordur.

Hocam bende 1660 Ti var ve Ultra dahi açıyor kartım 40-50 FPS'de. Tahminimce size de high ayarlarda açar. Belki ayarlar çok düşük olduğundan görüntü çamur oluyordur bir deneyin isterseniz.

Hocam bende 1660 Ti var ve Ultra dahi açıyor kartım 40-50 FPS'de. Tahminimce size de high ayarlarda açar. Belki ayarlar çok düşük olduğundan görüntü çamur oluyordur bir deneyin isterseniz.
Ayarlarım bu şekil hocam hangisini değiştirmem lazım?

Son düzenleme:
Başka bir fikriniz var mı hocam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…