RE2 korkunç mu?

Hocam oyunda da yerler çok mu yav? Çok gere o beni.
Ya save roomlar var save roomlara giremiyor ink ribbon remake lerde yok(Tabi hardcore girmesseniz) Yani haritaya bakarak ilerlerseniz bişey olmaz

Hocam oyunda da yerler çok mu yav? Çok gere o beni.

Oyun boyu yürüyecek miyim? :D
Valla benim bi kere mr xin arkasında yürümüşlüğüm oldu herif arkasına bile bakmadı :D

Licker zaten az sayıda. Mr. X ise oyunun ortasında gelip ortasında gidiyor. Zaten Mr. X koşmasan da kendi gezerek bulabilir seni.
Şunu da ben ekliyim Claire da Mr x pek kovalamıyor leon senaryosuna kıyaslarsak

Claire da Mr xi William öldürüp dnasını alıyor

Hocam bu mr. X in çıkması oyuncudan oyuncuya değişiyor mu, yoksa herkese aynı sayıda ama farklı yerlerde mi çıkıyor?
Mr. X zaten 1 tane var hocam. Bazı özel sahneler hariç o da aynı sizin gibi haritada canlı şekilde dolaşıyor. Yani önceden hazırlanmış özel sahneler hariç ne zaman nerede karşınıza çıkacağı belli değil.

Mr. X zaten 1 tane var hocam. Bazı özel sahneler hariç o da aynı sizin gibi haritada canlı şekilde dolaşıyor. Yani önceden hazırlanmış özel sahneler hariç ne zaman nerede karşınıza çıkacağı belli değil.

O kötüymüş aniden karşıma çıksa infilak ederim :D. Hocam ayrıca NieR Outamata'yı iade eidp üstüne para da ekleyip RE3 ve RE2 almak mı mantıklı yoksa NieR Outamata oynamak mı?

Geri
Yukarı