RE2 korkunç mu?

Hocam oyunda da yerler çok mu yav? Çok gere o beni.
Ya save roomlar var save roomlara giremiyor ink ribbon remake lerde yok(Tabi hardcore girmesseniz) Yani haritaya bakarak ilerlerseniz bişey olmaz

Hocam oyunda da yerler çok mu yav? Çok gere o beni.

Oyun boyu yürüyecek miyim?
Valla benim bi kere mr xin arkasında yürümüşlüğüm oldu herif arkasına bile bakmadı

Licker zaten az sayıda. Mr. X ise oyunun ortasında gelip ortasında gidiyor. Zaten Mr. X koşmasan da kendi gezerek bulabilir seni.
Şunu da ben ekliyim Claire da Mr x pek kovalamıyor leon senaryosuna kıyaslarsak

Claire da Mr xi William öldürüp dnasını alıyor

Licker zaten az sayıda. Mr. X ise oyunun ortasında gelip ortasında gidiyor. Zaten Mr. X koşmasan da kendi gezerek bulabilir seni.

Hocam bu mr. X in çıkması oyuncudan oyuncuya değişiyor mu, yoksa herkese aynı sayıda ama farklı yerlerde mi çıkıyor?

Hocam bu mr. X in çıkması oyuncudan oyuncuya değişiyor mu, yoksa herkese aynı sayıda ama farklı yerlerde mi çıkıyor?
Mr. X zaten 1 tane var hocam. Bazı özel sahneler hariç o da aynı sizin gibi haritada canlı şekilde dolaşıyor. Yani önceden hazırlanmış özel sahneler hariç ne zaman nerede karşınıza çıkacağı belli değil.

O kötüymüş aniden karşıma çıksa infilak ederim . Hocam ayrıca NieR Outamata'yı iade eidp üstüne para da ekleyip RE3 ve RE2 almak mı mantıklı yoksa NieR Outamata oynamak mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…