React-native çözülemeyen sorunlar

egoist7

Centipat
Arkadaşlar bir süredir React native ile uğraşıyorum öğrenmek için lakin sürekli bir sorun çıkıyor. Şu anki sorunum basit kodlar haricinde navigator da.

İmport { createappcontainer} from 'react-navigation';
İmport { createstacknavigator } from '@react-navigation/stack';
Bu kodları eklediğim de çalışmıyor sürekli farklı hata veriyordu hatalar gitti gene çalışmadı tekrar başladı hatalar neden olabilir yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu iki kısım ama konsol üzerindeki handler kısmında hata demiş biraz önce screen ondan önce masked-view ile hata veriyordu, ve evet tüm navigator paketlerini kurdum
Screenshot_1598372608.png
Ekran Görüntüsü (4).png

android studio dan emülatör kullanıyorum amd işlemcim var kod kısmı ise yukarda yazdıklarımı sildiğim an çalışıyor bazen de beyaz ekranda kalıyor

Bu paketi de kurmanız gerekiyor. Unutmayın, kurduğunuz paket farklı paketlere ek olarak ihtiyaç duyabilir. A paketini kurarken B paketini de kurmanız gerekmektedir.

1598373406052.png

Hayır kurduğuma eminim o paket bende var sorun paketleri kuruyorum ama sanki biri diğerinin üstüne biniyor gibi.

Bu durumda önceki paketin üstüne yazılır ya da güncelleştirilir. Şu anki sorun, eksik paketin olması. Eğer isterseniz uzaktan bağlantı ile daha iyi yardımcı olabilirim imzamda bulunan iletişim adreslerimle benimle iletişime geçebilirsiniz.

Geri
Yukarı