Readon R9 280 mantıklı mı?

alperenkadir

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben kasa topluyorum. Sitedeki videodan gördüğüm g3258 işlemciyle yapılan sistemi topluyorum. Ekran kartında kararsız kaldım çünkü ssd'yi 240gb değilde 120gb alırsam 150 tl para artıyor. Bu parayla r9 270 değilde r9 280 almayı düşünüyorum. Sizce mantıklı mı? Şunu da belirteyim. Kasa zalman z3 plus buna ek olarak güç kaynağını xıgmatek 600w alıyorum. R9 280 alırsam yeter mi bu sisteme? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
R9 280 güzel ve performanslı bir karttır. Aldığınıza pişman olmazsınız, ama SSD'yi şimdilik bekletin. 120 GB devri kapandı çünkü. Aldığınız PSU'nun tam modelini belirtin.

Xigmatek x-calibre serisi 80 plus 600w Windowsu ssd ye kurmak istiyorum ondan almak istiyorum ve bende harddisk var ilk kasamdan kalma 160gb var onu kullanıcam o yüzden ssd almayı düşünüyorum

R9 280 güzel ve performanslı bir karttır. Aldığınıza pişman olmazsınız, ama SSD'yi şimdilik bekletin. 120 GB devri kapandı çünkü. Aldığınız PSU'nun tam modelini belirtin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı