Ready or Not nasıl oynanır?

SadeceEfe

Decapat
Merhaba. Toplam 3 kişiyiz ve yeni başladık. Fakat şunu fark ettim ki koordineli bir şekilde oynayamıyoruz. Tuşları vb şeyleri biliyoruz fakat koordineli bir şekilde tam olarak giremiyoruz. Belli bir süre sonra ayrılıyoruz. Sizce nasıl koordineli bir şekilde gidebiliriz (FBI odaya girme şekillerini biraz izledim ama alt tarafı bir oyun çok kasmak istemiyorum)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Odaları temizlerken rotasyon yapın. Kendinize göre mesela saat yönünde gidin. En sağdan temizlemeye başlayın odaları. Odaya bir sağa gidiyorsa diğeri sola diğeri sağa gibi basit kurallar koyarsan kendi kendine akar zaten.

Merhaba. Toplam 3 kişiyiz ve yeni başladık. Fakat şunu fark ettim ki koordineli bir şekilde oynayamıyoruz. Tuşları vb şeyleri biliyoruz fakat koordineli bir şekilde tam olarak giremiyoruz. Belli bir süre sonra ayrılıyoruz. Sizce nasıl koordineli bir şekilde gidebiliriz (FBI odaya girme şekillerini biraz izledim ama alt tarafı bir oyun çok kasmak istemiyorum)?

Girmeden önce flaş atmak, sırayla girmek bile yeter. Çok kasmak istemiyorsanız bunları yapın en azından.

Hocam bunları yapabiliyoruz ama mesela biraz da hızlı girmek istediğimizden sanki Call of Duty oynuyormuş gibi 1vs1 atabiliyoruz düşmanla amacımız sessiz sakince indirmek.

Hızlı girerseniz zaten yüzünüze mermiyi yersiniz. Bu oyun hızlı girip işi halletme oyunu değil, taktiksel bir oyun. Taktiksel oyunları yavaş oynarsınız, iyice düşünürsünüz ne yapıp edeceğinizi.

Geri
Yukarı