Realme 6 8 GB vs Redmi Note 9 s 6 GB

Batarya performansi ilk gunku gibi degil tabiki beklenen dususu verdi zamanla ki orjinal sarj aleti disindada sarj ettim ve her gece asri birakiyorum sarja oda azaltan bi durum. Ama cok buyuk bir fark yok suanda. Genel performans olarak ilk gun aldigimda ne oynuyoduysam hala aynisini oynayabiliyorum ustune ek on beta kaydina aylar once kabul edilmistim wild riftide eklemis oldum sikintisiz oynanan oyunlar listesine. Zaten mobilde asiri cpu veya gpu yoran oyun yok benim gorebildigim. Benchmark sonuclarida kiyaslanabilir tam performans farklarini gormek icin. Ben gozle gorulebilir bir fark goredim dedigim gibi. 128 gbyi birden fazla kez doldur bosalt yapmis olacak kadar kullanma yogunluguna ragmen. Oyun suresi icin net bi bilgi veremiyorum cunku esimde kurcaliyor oynuyor ediyor isimdede gunden gune degisiyor bos vaktim bu aralar cok oynayamiyorum.

Peki telefonunuz çok ısınıyor mu ısınmasına 10 üzerinden puan verir misiniz anlamam için.

Parmak izi yan tarafta oldugundan cebinize koyarken bas parmagi dokunabiliyor en ufak dokunusta algiliyor, hassas parmak okuyucusu. Bide ekrani bacak yonune verdiyseniz evet asiri isiniyor. Yani dayanilmicak bi sicak degil ama cebinize koyduktan iki dk sonra terletir bacagi dersiniz bu ne firinmi kodum diye ama oyun sirasinda wild rift + sarjdayken o ilk postta belirttigim kilif mevcutken isinma tek bi noktada cok hafif oluyor. Isinma olmamasi isten degil fanli sogutuculu bi rog telefon degil sonucta. Ama rahatsiz edici bi seviyeye cikkmiyor. 5/10 belki 6/10 diyebilirim. Elimde molotof tutuyormusum gibi oluyordu bundan onceki gm 5 plusum oyun oynarken.
Peki telefonunuz çok ısınıyor mu ısınmasına 10 üzerinden puan verir misiniz anlamam için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…