Realme 6 alınır mı?

4 GB versiyonu 2500 liraya Annem için aldım. Bugün gelmesini bekliyorum. Bu fiyatta bu özelliklerde başka bir telefon yok. Alanların çoğunluğu memnun görünüyor. Video incelemelerinde de olumlu bahsediyorlar.

Marka, yazılım, donanım vs çok bilgim yok ama umarım sıkıntı çıkartmaz.

Oyun için alanlar 8 GB daha iyi olabilir. İşlemcisi ısınıyor vs diyenler var da ne derece bilmiyorum. Note 8 Pro ile aynı işlemciye sahip. Google sorunu olmasa belki P40 Lite daha iyi bir seçenek olabilirdi. Redmi Note 9 Pro da çok satmış bir telefon ama şu an fiyatı biraz daha yüksek. Redmi Note 9S ise yani açıkçası kamera tozlanma mevzusu ve yazılım sorunları yüzünden çok sevsem de Xiaomi'den vazgeçmek zorunda kaldım. Belki alsam sorunsuz kullanırım ama pek elim gitmedi.

Sadece NFC eksik görünüyor. Onu da herkes kullanmıyor.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz. Fakat 8 GB RAM'e sahip modeli 400 Lira daha pahalı 4 GB RAM'e sahip 2500 Liraya satılan modeline göre. Aynı fiyata satılan Xiaomi Redmi Note 9S 128 GB modelini almak daha iyi bir tercih olacaktır.

Telefon bugün geldi. Gerçekten ilk izlenim olarak harika duruyor. Tabi kullandıkça daha iyi anlaşılacaktır. Bence bu telefon fiyat performans kralıdır şu an. Ekranı ve ekran parlaklığı çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı