realme 6 Serisinin Fiyatı ve Özellikleri

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
realme 6 Serisinin Fiyatı ve Özellikleri
realme-6-serisinin-fiyatı-belli-oldu.jpg

realme 6 serisinin canlı tanıtımı sonrasında Türkiye’deki satış fiyatları da açıklandı. Bugün yaptığımız canlı yayınla sizlere sunduğumuz realme 6 serisinin tanıtımı, cihazların Türkiye’deki satış fiyatlarını da ortaya çıkardı. Bahar Lansmanı ...

Devamı: realme 6 Serisinin Fiyatı ve Özellikleri
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

"Ayrıca ön sipariş kampanyası ile 4 GB RAM bulunan modeli 21 ve 28 Nisan tarihleri arasında 2399 ₺‘ye satın alabilirsiniz. "

Realme'nin şu mantığını anlayamıyorum. Şu telefonu 2399 TL'ye alındığını öğrenen birinin 2999 TL vererek bu telefonu alacağını hiç sanmıyorum.

Realme 6 Pro modelinin fiyatını aşırı derecede abartı olmuş. Oppo pahalıydı, Realme ile bir nebze ucuzladı diye sevindik bu fiyatlar ne birader ya.

Realme 6 modeli ise Note 8 Pro ile aynı yonga setini paylaşıyor, aynı kamera semsörlerini kullanıyorlar. Ayrıca Note 8 Pro modelinin 2 GB RAM artısı var, bu da fiyat olarak bu modelin yanında pek alınası durmuyor.

6i modeli 1800 TL civarı olsaydı alınırdı, o da sadece ön sipariş olarak o fiyatlara satılacak.

Model fiyatlandırmalarını doğru bulmadım, epey pahalı olmuş.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı