Realme 6i ölü piksel

Kurak Mağara

Hectopat
Yer
Kocaeli/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 5 gün önce Hepsiburada'dan sipariş verdiğim telefon geldi. Açılış ekranında yeni fark ettiğim siyah ekran üzerinde yeşil noktalar vardı. Daha sonra teste soktum sadece siyah ekranda belli olan ekranın tümünde gördüğüm yeşil noktalar mevcuttu.

Değişim talebi oluşturdum. Cumartesi günü yollayacağım. İlk defa başıma böyle bir durum geliyor. Müşteri temsilcisi siz yollayın servis vs. olursa sizi haberdar ederiz dedi. Değişim yapmak zorundalar mı? Servise yollarlarsa diretmeli miyim sizce? Değişim yapmaları için.

14'gün içinde koşulsuz şartsız iade alınabiliyor. Direk iade isteyin. Başka bir yerden alırsınız bana çok düzgün birinden almamışsınız gibi geldi.

Ürüne sim kart taktığınız için ürünü iade almayacaklar ve servis için direteceklerdir. Servis de yüksek ihtimalle ekranı değiştirip gönderecek. Telefonun iade veya değişimi için diretmeniz gerek.

14'gün içinde koşulsuz şartsız iade alınabiliyor. Direk iade isteyin. Başka bir yerden alırsınız bana çok düzgün birinden almamışsınız gibi geldi.

Hocam direk Hepsiburada'dan aldım.
Çok mu fazla ölü piksel var? Sayı olarak söyler misiniz?
En altta bir tane belirgin var. Diğerleri ekranın tümüne yayılmış saymak pek mümkün değil. Ancak bu yayılmış dediklerim çok çok ufak full parlaklıkta karanlık ortamda belli oluyor sadece.
Ürüne sim kart taktığınız için ürünü iade almayacaklar ve servis için direteceklerdir. Servis de yüksek ihtimalle ekranı değiştirip gönderecek. Telefonun iade veya değişimi için diretmeniz gerek.
Anladım hocam teşekkür ederim.
Bir dipnot soru da sormak istiyorum bu ölü pikseller daha fazla çoğalır mı veya belirginleşir mi? Şuan renkli ekranda hiç belli olmuyor çünkü sadece siyah ekranda çok çok ufaklar. Bu durumda stabil kalırlarsa benim için problem yok.

Hocam direk Hepsiburada'dan aldım.

En altta bir tane belirgin var. Diğerleri ekranın tümüne yayılmış saymak pek mümkün değil. Ancak bu yayılmış dediklerim çok çok ufak Full parlaklıkta karanlık ortamda belli oluyor sadece.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Hocam şundan dolayı sordum. Bende de Realme 6 var. Cihazı ilk aldığım zaman test ederken bende ölü piksele rastladım. Yaklaşık 5 taneydi galiba. Ama servis ve iade süreci ile uğraşmak istemedim ve indirimde almıştım. Yani demek istediğim gözünüze çok batmıyorsa çok belli olmuyorsa kullanmaya devam edin.

Hocam şundan dolayı sordum. Bende de Realme 6 var. Cihazı ilk aldığım zaman test ederken bende ölü piksele rastladım. Yaklaşık 5 taneydi galiba. Ama servis ve iade süreci ile uğraşmak istemedim ve indirimde almıştım. Yani demek istediğim gözünüze çok batmıyorsa çok belli olmuyorsa kullanmaya devam edin.
Bende 2300 liraya bileklik hediyeli indirimden almıştım yollamaktan vazgeçtim çünkü çok çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Geri
Yukarı