Realme 7 klavyeyi algılamıyor

pcustası21a

Centipat
Merhaba, Realme 7 kullanıyorum 3 aydır aldığımdan beri klavyeye alışamadım. Alışmak değil aslında ben mesela bir harfe basmak istesem yanındakine basıyor hiç yazamıyorum sürekli düzenlemek zorunda kalıyorum yazdıklarımı, bu da benim aşırı sinirimi bozmaya başladı, klavyeyi değiştirdim sonuç aynı ve şu anda ekrandan kaynaklandığını düşünmeye başladım. Siz ne dersiniz bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
yani hepimiz arada yanlış karaktere basarız da a ya bastığımdan emin olup c yazarsa sorun ekrandadır bence de. Cihazda önemli verilerinizi bir yere yedekleyip hard reset yapıp telefonu sıfır gibi açarak varsayılan klavyede bir şeyler yazmayı deneyin. Sorun hala varsa panelde var bir arza demek ki.

Merhaba, Realme 7 kullanıyorum 3 aydır aldığımdan beri klavyeye alışamadım. Alışmak değil aslında ben mesela bir harfe basmak istesem yanındakine basıyor hiç yazamıyorum sürekli düzenlemek zorunda kalıyorum yazdıklarımı, bu da benim aşırı sinirimi bozmaya başladı, klavyeyi değiştirdim sonuç aynı ve şu anda ekrandan kaynaklandığını düşünmeye başladım. Siz ne dersiniz bu konuda?
Merhaba aynı sorunu yaşıyorum.Bu konuda hassas olmayan kişilerin anlayamayacağı bir sorun ne yazıkki.Size üç şey söyleyeceğim deneyimlerinizi daha sonra yazarsanız sevinirim.Birincisi ekran yenileme hızını 60 hz alın deneyin.Bir diğeri klavyeyi yatay pozisyona alıp deneyin.Üçüncüsü geliştirici seçeneklerinden animasyon hızlarını 0,5 seviyesine çekin ve deneyin.Bir değişiklik olursa yazarsınız.

Geri
Yukarı