Realme 7 Pro nasıldır?

rogueofsniper

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Yazılımı nasıl? Deneyimleyen arkadaşlar bilgi verirse sevinirim ve şu an ne gibi sorunları var? Şu an 3600 TL sizce fiyatı ay sonlarına doğru düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatın düşeceğini düşünmüyorum. Ülkede fiyatlar artar genelde hep.

Alternatif olarak M51 önerebilirim, ki M51 almanızı öneririm.

Yılbaşında dolar ve vergiler artacak diyorlar.😱😨😱

Galaxy M51
•6.7 inç ekran
•7000 mAh batarya

Realme 7 Pro
•31 gr hafif
•Stereo hoparlör
•65W hızlı şarj desteği

İkisinin birbirine karşı avantajları. İkiside iyi cihazlar. Fiyata uygun olanı alabilirsin.

Alınabilir. Gayet güzel bir üründür. İndirim konusunda kesin bir yargı söylemek yanlış olur.
@Samotne Ciasteczka.

Güzel cihaz, alınabilir. Bu fiyatlarda Samsung Galaxy M51, Oppo Reno 4 ve Realme 6 Pro da düşünebilirsiniz.
Galaxy M51
•6.7 inç ekran
•7000 mAh batarya

Realme 7 Pro
•31 gr hafif
•Stereo hoparlör
•65W hızlı şarj desteği

İkisinin birbirine karşı avantajları. İkiside iyi cihazlar. Fiyata uygun olanı alabilirsin.
Teşekkürler yorumlarınız için. Realme 7 Pro'da karar kıldım ufak bir sorum daha var kafama takılan ben sosyal medya, twitch, youtube ve kamerası için kullanacağım telefonu 720G işlemci var telefonda G ibaresi sadece oyun oynamak için midir yoksa normal kullanımda da iyi performans veren bir işlemci mi.

Teşekkürler yorumlarınız için. Realme 7 Pro'da karar kıldım ufak bir sorum daha var kafama takılan ben sosyal medya, Twitch, YouTube ve kamerası için kullanacağım telefonu 720G işlemci var telefonda g ibaresi sadece oyun oynamak için midir yoksa normal kullanımda da iyi performans veren bir işlemci mi?

G bir anlam ifade etmiyor. Kafanız rahat olsun. Her işinizi yapabilirsiniz.

Teşekkürler yorumlarınız için. Realme 7 Pro'da karar kıldım ufak bir sorum daha var kafama takılan ben sosyal medya, twitch, youtube ve kamerası için kullanacağım telefonu 720G işlemci var telefonda G ibaresi sadece oyun oynamak için midir yoksa normal kullanımda da iyi performans veren bir işlemci mi.
Oyun oynayacaksan M51 tercih etmen daha iyi olur. Kendim kullanıyorum sorun varsa sorabilirsin.

Geri
Yukarı