Realme 7 vs Redmi Note 10s

Şahinnnnn

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta belirttiğim gibi 2 telefondan birini alacağım. Oyun oynayan birisi değilim günlük kullanım için alıyorum. Twitch, YouTube ve sosyal medya da takılan birisiyim. Hangisini önerirsiniz?

Ben Note 10S kullanıcısıyım. Telefonumdan genel olarak memnunum. Panel yüzünden benim tercihim Note 10S olurdu. Realme 7 arayüz olarak daha sorunsuz bunu da belirteyim. Benim cihazda stabil çalışıyor, ufak tefek sorunları var MIUI arayüzünün. MIUI 13 ile umarım daha da düzelir.

Son düzenleme:
Ben Note 10S kullanıcısıyım. Telefonumdan genel olarak memnunum. Panel yüzünden benim tercihim Note 10S olurdu. Realms 7 arayüz olarak daha sorunsuz bunu da belirteyim. Benim cihazda stabil çalışıyor, ufak tefek sorunları var MIUI arayüzünün benim cihazda MIUI 13 ile umarım daha da düzelir.
Teşekkür ederim.

Ben Note 10S kullanıcısıyım. Telefonumdan genel olarak memnunum. Panel yüzünden benim tercihim Note 10S olurdu. Realme 7 arayüz olarak daha sorunsuz bunu da belirteyim. Benim cihazda stabil çalışıyor, ufak tefek sorunları var MIUI arayüzünün. MIUI 13 ile umarım daha da düzelir.
Hocam merhaba. Note 10s düşünüyorum tavsiye eder misiniz? 3500 civarı başka model alınır mı çok kararsizim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı