Realme C25s bataryası yavaş doluyor

hard reset attım gene bir düzelme olmadı uzatmaya gerek yok hocam

Son düzenleme:
18 Saat ekran süresi gayet iyi bir süre. Bende BBK grubu cihaz kullanıyorum. 8 saat verdiği zaman öpüp başıma koyuyorum. Yani ekran süreniz çok iyi.

Hard reseti nasıl ve nereden attığınızı sorabilir miyim?
trlefonu kapatıp açarken tuşlara basılı tutup bi mod açıldı ordan resetleme işlemleri filan yaptım

18 Saat ekran süresi gayet iyi bir süre. Bende BBK grubu cihaz kullanıyorum. 8 saat verdiği zaman öpüp başıma koyuyorum. Yani ekran süreniz çok iyi.
hocam ama benim güncellemelerden önce 23 saate yakındı şarj süreside kısaydı 18 saat bana kalsa kötü dışarda kullanımı dahada düşüyor hatta bu evde kullanılmış 18 saat dışarda 4 5 dkda bir iniyor

Oppo ile Realme aynı şey. Realme Oppo'nun alt markası, Xiaomi'nin alt markası Redmi'ye rakip olarak kuruldu. Realme C25s Android 12 sürüm kısmında ColorOS V12 yazıyor.

Son düzenleme:
Oppo ile Realme aynı şey. Realme Oppo'nun alt markası, Xiaomi'nin alt markası Redmi'ye rakip olarak kuruldu. Realme C25s Android 12 sürüm kısmında ColorOS V12 yazıyor.
ColorOS yazması bir şey değiştirmiyor. Oppo ve Realme ayrıldıklarını belirttiler. UI ayırmadılar.

ColorOS yazması bir şey değiştirmiyor. Oppo ve Realme ayrıldıklarını belirttiler. UI ayırmadılar.
Bu ne düz mantık dar bakış açısı? Şirketlerin ayrılması aynı patentleri, yazılımları kullanamayacakları anlamına mı geliyor? Markalar, ticari hamle için birbirinden ayrılır/ayrılmış gibi davranırlar arka planda donanımları ve yazılımları paylaşmaya, kullanmaya devam ederler. Kartel ortaklığı sanırım hiç duymadın? Asus ve LG iki ayrı şirket fakat telefonlarında benzer patentli teknolojileri kullanmışlardı. Örnek, LG G4 - Asus Zenfone 2 Laser

Sonuç olarak senin dediğin de aynı yola çıkıyor. Oppo ve Realme Türkiye ayrı. Ama ana çatıda ikisi de OnePlus çatısı altındalar.

Sonuç olarak senin dediğin de aynı yola çıkıyor. Oppo ve Realme Türkiye ayrı. Ama ana çatıda ikisi de OnePlus çatısı altındalar.
Hayır. OnePlus ve Realme OPPO'nun çatısı altındalar. Aynı yola çıkıyor ama işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…