Realme C25s vs GM 21 Pro

tahaaltundal

Centipat
Daha fazla  
Aslında soru su General Mobile'dan korkmalı mıyım? Yoksa hiç düşünmeden almalı mı? Eğer alma derseniz elimde C25s secenegi var. O nasıldır acaba?

720p ekran bir sıkıntı teşkil edermi. Performans daha iyi olsun diye koyduklarını soyleyen bi kitle de var. Cok mantıklı gelmedı acıkcası.
Tabiki düşük bir çözünürlük lakin kötü denilecek gibi bir ekranı yok. Performans ile alakası yok fiyatı düşürmek için yapılmış birşey.

720p ekran bir sıkıntı teşkil eder mi?
PC'deki 720p monitörlerde bile çok yakına gitmedikçe pixeller göze çok batmıyor. Telefonda gözünüze sokmadığınız sürece görmeniz zor. Yani ben rahatsız edeceğini düşünmüyorum.

C25S. Ben normal C25 kullanıyorum, gayet memnunum. Ayrıca 720p, çok dikkat etmedikçe belli olmuyor. Telefonu alalı 6 ay oldu, toplam 4 kere güncelleme geldi.

Son düzenleme:
realme firmasının da giriş seviyesi cep telefonlarına harıl harıl güncelleme verdiğini düşünmüyorum. General Mobile GM 21 Pro, realme C25S’ten daha üstün bir cihaz çünkü 1080x2400 (FHD+) ekrana, 395 PPI piksel yoğunluğuna, MediaTek Helio G90 işlemciye ve 6 GB RAM’e sahip.

Şahsen benim tercihim General Mobile GM 21 Pro olurdu çünkü iki cep telefonu arasındaki fark fazla.

realme firmasının da giriş seviyesi cep telefonlarına harıl harıl güncelleme verdiğini düşünmüyorum. General Mobile GM 21 Pro, realme C25S’ten daha üstün bir cihaz çünkü 1080x2400 (FHD+) ekrana, 395 PPI piksel yoğunluğuna, MediaTek Helio G90 işlemciye ve 6 GB RAM’e sahip.

Şahsen benim tercihim General Mobile GM 21 Pro olurdu çünkü iki cep telefonu arasındaki fark fazla.
Şikayetin fazla olması sıkıntı bir durum. Servislerin hiç bir şekilde ilgi gostermedigini soyluyorlar. Benim bir defa daha telefon alcak param yok. Yoksa tabikide GM alırdım.

Geri
Yukarı