Realme GT 2 nereden alınmalı?

Teurastaja.

Kilopat
Media Markt veya Vatan hangisini tercih etmeliyim? İnternetten mı almalıyım yoksa mağazaya gidip mi almalıyım?

Ben vatandan netten aldım 2 ay önce. Mağazaya gidersen hemen alırsın, netten alırsan birkaç gün beklersin.

Konu dışında olacak biraz ama memnun musunuz? Günlük işler için alınır mı? Kamerasından memnun musunuz?

Çok memnunum günlük kullanım için. Ben oyun filan oynamıyorum. Sadece kullanım için aldım açıkçası kamerayı hiç kullanmadım. Resim çektim çok beğendim. Şarjını çok beğendim, işlemcisini çok beğendim çok hızlı ve bazıları ısınıyor diyor yok öyle bir şey. GT2 Pro oyunda ısınıyormuş buna da ısınıyor diyorlar ondan herhalde. 12 GB RAM ve 256 GB depolama olanını aldım.

Sizce S20 FE mi yoksa GT 2 mi tercih etmeliyim?

Ben S20 FE hakkında hiç bilgim olmadığı için bir şey demem yanlış olur, ama kullandığımı tavsiye ederim tabii ki.

Yanında çok güzel bir kılıf hediyesi var, ön tarafa da kırılmaz cam takarsın. Hiç de deforme olmaz bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…