Realtek Audio Control içinde kulaklıklar görünmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

karma999

Kilopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Merhabalar, ben geçen gün Anker Soundcore Life Q10 kulaklık aldım. Kullandığım anakart ASUS Prime H310M-K R2.0, sistemim Windows 10 64 Bit. Kulaklığı Bluetooth ile masaüstü bilgisayarıma bağladım, seste ve bağlantı da hiçbir sorun yok fakat Realtek HD Audio Yöneticisi'nde görünmüyordu. Bende belki sürücüsü güncel değildir diye anakartımın sitesinden baktım, gerçekten güncel değilmiş indirdim kurdum. Realtek HD Audio, Realtek Audio Control oldu. Neyse kulaklığı kablo ile bağladığım zaman Realtek Audio Control içinde Realtek HD Audio 2ND Outpot yazıyor ve çalışıyor fakat Bluetooth ile bağlandığım zaman ses Realtek HD Audio 2ND Outpot yerine Kulaklıklar 2- Soundcore Life Q10 Stereo'dan geliyor ve bu Realtek Audio Control içinde görünmüyor. Bunu aktifleştirmenin bir yolu var mı acaba? Ayarlarla ilgili resimleri de aşağıya ekliyorum.

1.png

3.png

4.png

2.png

Yukarıdaki resimde ön kulaklık takılıyken arka çıkış aygıtının sesini kapatın yazan ayarı seçersem bu seferde Realtek HD Audio 2ND Outpot, hoparlöre dönüyor. Gerekli bir bilgimi bilmiyorum fakat Realtek kurarken eski sürümü sildiğim zaman sağ altta ses simgesi üzerinde çarpı işareti varken bile Bluetooth ile bağlanıp ses alabildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı