Realtek geliştirmeler seçeneği yok

V4siLy

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selam, arkadaşlarımla konuşurken arkadan fazlaca ses geldiği için yapmam gerekli fakat bu tür işlerden hiç anlamam sizden yardım istiyorum internette bazı çözümler buldum fakat herhangi bir sorun çıkar diye yapmaya korkuyorum açıkçası yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Anakart modelim = B550 -a Pro
Kulaklığım = JBL Quantum 100

Son düzenleme:
MSI Center ile ses sürücüsü kurmayı deneyin. Daha sonra ise arama yerine Realtek yazıp kontrol edin. Karşınıza Realtek paneli gelmesi gerekir. Duruma göre yazarsınız.

MSI Center ile ses sürücüsü kurmayı deneyin. Daha sonra ise arama yerine Realtek yazıp kontrol edin. Karşınıza Realtek paneli gelmesi gerekir. Duruma göre yazarsınız.

Ben Realtek Audio Control indirdim denedim ama sesim çok boğuk geliyormuş oradan yapamadım.

Baktım ama herhangi bir ses sürücüsü indirme yeri bulamadım kusura bakmayın pek anlamıyorum bu tür işlerden.

1699875790932.png

Sürücü durumları böyle.

Dosya Ekleri

• 1699875758314.png
    1699875758314.png
    85,9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Sürücüyü güncelleştir deyip deneyebilirsiniz.

Sizdeki Realtek Audio Control menüsünden SS atar mısınız? Ne gibi özellikleri arıyorsunuz?

Bunlar ama gürültü tutmayı açınca sesim çok boğuk geliyormuş geliştirmeler çok daha iyi.

Sizdeki Realtek Audio Control menüsünden SS atar mısınız? Ne gibi özellikleri arıyorsunuz?

Eski PC'de geliştirmeler açıktı arkadaki sesler gelmiyordu, müzik dinlerken müzik sesi gitmiyordu ama bu PC'de geliştirmeler yok ve bu sorunlar ortaya çıktı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-13 175823.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-13 175823.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 16
  • Ekran görüntüsü 2023-11-13 201327.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-13 201327.png
    54 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleyen: Moderatör:
Bir de Ayarlar/Sistem/Ses/Ses Denetim Masası'ndan kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı