Reballing yaptirmali miyim?

ilker 61

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ekran kartim NVIDIA 930M ekran kartim bozuldugu icin tamir ettimek istiyorum ve internetten baktigim uzere chipsetinin degismesi gerekiyormus ve sanirim bu ise reballing deniyor neyse 1090TL'ye 6 ay garantili reballing yapan bir yer buldum sizce reballing yaptirmali miyim yaptirirsam zararlari ne olur bu ekran kartina deger mi performansimda dusukluk yasar miyim aciklayabilir misiniz?

930M mi kartınız yoksa 930 mu? Konuyu masaüstü bilgisayarlara açmışsınız bu sebeple anlayamadım açıkçası. Eğer masaüstü kart ise değmez. 2000 lira civarı ikinci el 5500XT bulunabiliyor ikinci el sitelerde.

930M mi kartınız yoksa 930 mu? Konuyu masaüstü bilgisayarlara açmışsınız bu sebeple anlayamadım açıkçası. Eğer masaüstü kart ise değmez. 2000 lira civarı ikinci el 5500XT bulunabiliyor ikinci el sitelerde.

Masaustu diye acmak değildi sebebim aslinda yanlış acmisim laptop kullanıyorum cift ekran kartim var Intel HD 5500 ile NVIDIA 930M bulunuyor ben 930M'yi tamir ettirmek istiyorum.

5500 çok kötü bir kart. Açıkçası 930M de kötü bir kart. Bütçeniz yenilemeye yetmiyorsa reballingi denemek haricinde yapabilecek bir şey yok.

5500 çok kötü bir kart. Açıkçası 930M de kötü bir kart. Bütçeniz yenilemeye yetmiyorsa reballingi denemek haricinde yapabilecek bir şey.

Bu reballimg islemi sizce ne ne kadar sure ile dayanir yani bir ay sonra falan bir daha yaptirmak gerekebilir mi bir de ben Intel HD 5500 ile Fortnite'de ort 40 FPS aliyorum sizce 930M ile FPS artisi olur mu netten baktigima gore bu iki kart birbirine cok yakin bir kartmis sizce FPS artisi olur mu?

Geri
Yukarı