reCAPTCHA ve hCaptcha gözükmüyor

huseynyigit

Kilopat
Daha fazla  
Son birkaç gündür Opera ile girdiğim sitelerde eğer ki reCAPTCHA veya hCaptcha varsa karşıma yapma kutucuğu çıkmıyor. Normalde kutucuğun olduğu yerde herhangibir şey olmuyor. Ne yaparsam yapayım devam edemiyorum. İnternette biraz araştırdım tarayıcının cacheini temizlemeyi önermişler fakat denememe rağmen hiçbir şey değişmedi. Başka tarayıcılarda sorun yok (Chrome vb.). Fakat ben aktif olarak Opera kullandığım için tarayıcı değiştirmek istemiyorum. Çözümünü bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

Çözümü bilmiyorum.
Böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Önerim ;
Tarayıcı geçmişini ve verilerinin tümünü
Tüm Zamanları kapsayacak şekilde silip
Tarayıcınızı yeniden başlatın.

Son birkaç gündür Opera ile girdiğim sitelerde eğer ki reCAPTCHA veya hcaptcha varsa karşıma yapma kutucuğu çıkmıyor. Normalde kutucuğun olduğu yerde herhangibir şey olmuyor. Ne yaparsam yapayım devam edemiyorum. İnternette biraz araştırdım tarayıcının cacheini temizlemeyi önermişler fakat denememe rağmen hiçbir şey değişmedi. Başka tarayıcılarda sorun yok (Chrome vb.). Fakat ben aktif olarak Opera kullandığım için tarayıcı değiştirmek istemiyorum. Çözümünü bilen kişiler yardımcı olursa çok sevinirim, teşekkürler.

Hep mi vardı yeni mi başınıza geldi? Farklı tarayıcılarda gözüküyor mu?

Çözümü bilmiyorum.
Böyle bir sorunla karşılaşmadım.
Önerim ;
Tarayıcı geçmişini ve verilerinin tümünü
Tüm Zamanları kapsayacak şekilde silip
Tarayıcınızı yeniden başlatın.
Denedim fakat herhangi bir sonuca ulaşamadım maalesef.
Hep mi vardı yeni mi başınıza geldi? Farklı tarayıcılarda gözüküyor mu?
Daha yeni başıma geldi, bir sorun olmadan kullanıyordum Operayı aslında.
Sırf dahili adblock var diye Opera kullandığım zamanlarda bende de oluyordu aynı sorun. Microsoft Edge'i biraz geç de olsa keşfedince bıraktım. Sorun Opera'dan kaynaklanıyor.
adblock kapatsam da bir şey değişmiyor bunu da denemiştim, belirtmeyi unutmuşum kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı