Recent klasörü boş

1Servet

Centipat
Daha fazla  
Oyunda ban yedim ve benim hile olup olmadığımı kontrol etmek istiyorlar ama benim recent klasörüm boş olduğu için banımı açmıyorlar. Bu klasör neden boş? Ben silmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda ban yedim ve benim hile olup olmadığımı kontrol etmek istiyorlar ama benim recent klasörüm boş olduğu için banımı açmıyorlar. Bu klasör neden boş? Ben silmedim.
Recent klasörünü kontrol etmeleri biraz garipmiş, klasör girdiğiniz uygulamaların geçmişini kaydetme ayarını kapattıysanız eğer boş olabilir. Ban yediğiniz oyunun adı nedir?

Yakın zamanda disk temizleme yaptın mı?

Birkaç ay önce yapmıştım ama ben bildim bileli bu klasör boş
Recent klasörünü kontrol etmeleri biraz garipmiş, klasör girdiğiniz uygulamaların geçmişini kaydetme ayarını kapattıysanız eğer boş olabilir. Ban yediğiniz oyunun adı nedir?

Rust'ta bir tane serverda ban yedim.

O ayarı nereden bulabilirim?

Eğer Windows 10 kullanıyorsanız ayarlar>kişileştirme>başlangıç'ı takip ederek oradaki uygulama geçmişiyle alakalı ayarı açarsanız kayıt tutulmaya başlanacaktır.

Bunu da denedim ama hala klasör boş.

Dosya Ekleri

• resim_2022-01-15_182041.png
    resim_2022-01-15_182041.png
    33,2 KB · Görüntüleme: 57

Yeni konular

Geri
Yukarı