Recep Baltaş hakkında düşünceleriniz nedir?

O bilgisayarcının 1 GB ekran kartı verdiği günden beri tanırım Recep Baltaş'ı.

O zamanlar internetin yavaş -hâla yavaş😂- olup forumların kalabalık olduğu dönemlerdi. Herkesin bilmeden bakkal amca'dan 'tost ekran kartı' aldığı dönemlerde kendisinin tavsiyeleri sayesinde oyunları HD bir biçimde oynayabildik. Chip forumlarında insanlara tavsiye verirdi. Sonradan bu forumdan edindiği kazanımla Ali Güngör ve Berker abi ile techopat'ı kurdular. YouTube 'da ilk 4k video yükleyen türk teknoloji kanalı olabilirler. Eskiden her videoda inanılmaz derecede ayrıntı vardı. Teknolojinin derinliklerine inmek bu olsa gerek. O zamanlar kimse de sıkılmıyordu videoların uzunluğundan. Artık eskisi gibi uzun videolar çekmeseler de yine en çok detay veren türk teknoloji kanalında video çeker kendisi. Ama nedense technopat YouTube 'da gereken ilgiyi görmedi. Yaklaşık 8 yıldır aboneyim kanallarına. Forumlarda yıllardır yazan biri değilim hatta bu hesabım yeni sayılır fakat ne zaman bir sorun yaşasam hep technopat'a sığındım. Gurur duyuyoruz efendim.

Youtube Technopat kanalında kendisi neden dandik çöp telefonları saatleri incelemiyorda emine incelettiriyor ??
Çünkü kendisi bilgisayar alanında uzmanlaşmış biri. Emin abi de kendi ilgi alanı olan telefonları inceliyor. Ayrıca teknoloji kanallarının asıl amacı size kaliteli ürün sunmak değil, hangisinin dandik hangisinin kaliteli olduğunu sizin ayırt edebilmenizi sağlamaktır.

Hocam anlatır mısınız size ne tür bir haksızlık yaptı.
Bir moderatör görevi sonlanmış, birisi de konu açmıştı neden artık moderatör değil diye.
Bende şakayla karışık konuya maaşı az vermişler ondan dedim gülücük attım.
Adam bana yalan beyanattan 1 yıl ceza verdi. Akıllı bir adamın yaptığı hareket değildi yani anlayacağın.
Çok da umurumda değil zaten banlayıp banlamaması fakat hak, adalet adına 1 gram içinde bir şey olmadığını gösterdi.

Bir moderatör görevi sonlanmış, birisi de konu açmıştı neden artık moderatör değil diye.
Bende şakayla karışık konuya maaşı az vermişler ondan dedim gülücük attım.
Adam bana yalan beyanattan 1 yıl ceza verdi. Akıllı bir adamın yaptığı hareket değildi yani anlayacağın.
Çok da umurumda değil zaten banlayıp banlamaması fakat hak, adalet adına 1 gram içinde bir şey olmadığını gösterdi.
Dostum üzüldüm durumuna. Benim de bir şaka içerikli hesabım vardı Recep Baltaş'ı Pp olarak kullanıyordum sonra ben de ban yedim.

Paylaşmayı ve insanları bilgilendirmeyi seven bir insan.
Fakat kendisi hakkında merak ettiğim bazı sorular var, çözüm olarak sunduğu cevapların çoğunu yabancı kaynaklardan mı sunuyor yoksa kaynak direkt olarak kendisinin deneyimlerinden alıntılar mı?
Reddit kullanıyor mu? Kendisine bir small from factor PC tasarlamayı düşünüyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı