Recep Baltaş ve Technopat'ta Görev Yapması

• Konuyu başlatan Mehmet Unsal
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 2B
M

Mehmet Unsal

Ziyaretçi
@Recep Baltaş Hocam lise de alanınız neydi? Şuan hangi üniversitedesiniz ve hangi bölümü okuyorsunuz, meslek olarak ne düşünüyorsunuz?
  • Technopat'ta görev yapmak için ne yaptınız? Daha öncede CHIP Online'da görev yapmıştınız buralara nasıl geldiniz başvuru mu yaptınız nasıl oldu? İlerde de böyle sizin gibi Ali Güngör gibi çalışmayı düşünen birisi ne yapması lazım?

O mali açıdan "boss" olsa da, fikir Ali Güngör ve Recep Baltaş'tan çıktı diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim kafama takılan bir şey var. Şimdi Recep Baltaş öğretmenlik yapıyor aynı zamanda Technopat'ta çalışıyor. Bu ek mesleğe girmez mi? Ve ek meslek yasadışı değil mi?

Benim kafama takılan bir şey var. Şimdi Recep Baltaş öğretmenlik yapıyor aynı zamanda Technopat'ta çalışıyor. Bu ek mesleğe girmez mi? Ve ek meslek yasadışı değil mi?

Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun olmak, kişinin şu anda o mesleği yapıyor olduğu anlamına gelmez.
Teknoseyir'in kurucularından Levent Pekcan da İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; ama adam İngilizce Öğretmenliği ya da Tercümanlık yapmıyor :)

Almanca Öğretmenliği bölümünden mezun olmak, kişinin şu anda o mesleği yapıyor olduğu anlamına gelmez.
Teknoseyir'in kurucularından Levent Pekcan da İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu; ama adam İngilizce Öğretmenliği ya da Tercümanlık yapmıyor :)
Geçen gün Recep'e Sor'un tekrarını izliyordum sanırım 5. bölümdü. Arada bir yerde Forum'da çok fazla öğrencisi olduğunu söylemişti.

Devlet memuru ise 657 sayılı kanuna aykırı; fakat özel sektörde tamamen işverenin inisiyatifinde. Kaldı ki asli işine engel bi' durum oluşmuyorsa sıkıntı olmayacaktır. Zaten kendi adına şirket kurmak, ticaret yapmak gibi bi' durum yoksa kanuna aykırı olmayacaktır.

"Sevgili öğrencilerim, konuma yeni bi mesaj gelmiş, ben o mesaja cevap verene kadar siz de bu arada kaynatın.":D

Sosyal'de o denli aktif bi kişinin aynı zamanda ders vermesi...:morgöz:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı