Recep Baltaş'ın Kullandığı Sistem araçları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zaza_yk

Kilopat
Makaleler
1
Merhabalar Saygı Değer Üstadımız Recep Baltaş. (Üstad diyorum çünkü BS hakkında hemen hemen her şeyi üşenmeden gerek video gerek ise yorumları ile öğrendiğim kişidir.)

Konumuz sistem araçları olduğundan dolayı, kendi donanımda ne tür yardımcı program ve sistem programlarını kullandığı merak ettiğimden böyle bir konu açtım. Eminim benim gibi merak eden birçok arkadaş da vardır.

Bize bilgisayarının performansını yükseltmek ve ekstradan donanımlarını sınama amaçlı kullandığın veya kullanmamızı önerdiğin programları şöyle kısa bir şekilde adlarını ve ne işe yaradıklarını sıralayabilir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaş'ın ''Sistem Araçları'' forumunda açtığı tüm konularına, forumumuzun ''Arama'' seçeneğini kullanarak ulaşabilirsin.

Zira kendisi test etmediği, kullanmadığı ve memnun kalmadığı programları başkalarına önermez.

L6KIBfx.png

Recep abi bu resimdeki kullandığın programların linkini alabilme şansım var mı hepsinin lütfen ?

Arkadaşlar Windows 8 kuracam yardımcı olur musunuz ? Link verseniz bir de aktivasyon programı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı