Recep'e sor başladı acele edin

Dışarıdan değil de kendi sunucumuzdan (Dedicated) bir streaming denemesi yapmak istiyoruz ki reklam olmasın, olursa da bizim yapacağımız reklam olsun :) Bakalım Dedicated Sunucumuzu çökertebilecek miyiz :D (Öncesinde yedek alacağız elbette site bir yere kaybolmaz merak etmeyin, ama birkaç saat erişilemezse anlarsınız) Bunu denemeden önce yazılımsal işimiz olacak biraz, düşük kalitede ilk denemeyi duyurur yaparız, başarılı olursa kaliteyi yükselterek devam ederiz. Bunun için biraz bekleteceğiz malesef.

Haklısınız HD kalitede o kadar uzun bir videoyu yüklemesi işkence gibi oluyor gerçekten.

- - - Güncellendi - - -

https://www.technopat.net/2012/01/20/recepe-sor-canli-yayin/

İlk yarı burada galiba HD kalitede izlenebiliyor. Siz galiba 2. yarıyı yükleyeceksiniz.

Işığı sen açmalıydın Ali abi ?
Şimdi ne olacak 2. bölüm yüklenecek mi ? Ali abinin olduğu yeri izleyemedik. Üzücü oldu. Bir daha ki ne Burak Alkan falan ailecek bekliyoruz yayına. Güzel oldu bu yayın ne zamandır yoktu. Keyif aldık eğlendik doğrusu. Teşekkürler.

Abi çekim yaptığınız bölümü göremedim. Ali abi de bir baksın sorusunu ben sordum ama kaçırdım :S Bir video...

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı