Red Dead Online 180 dolara silah tavsiyesi

shdeniz

Hectopat
Merhaba, yukarıda dediğim gibi 180 dolara silah tavsiyesi istiyorum. Seviyem 12.

Eğer bir meslek edinmediysen henüz paranı silah kıyafet vb şeylere çok harcamamanı öneririm. Ama basit bir rovelver alabilirsin. Bu arada Treasure Map'lerde ki hazineleri bularak para kasabilirsin.

Eğer bir meslek edinmediysen henüz paranı silah kıyafet vb şeylere çok harcamamanı öneririm. Ama basit bir rovelver alabilirsin. Bu arada treasure Map'lerde ki hazineleri bularak para kasabilirsin.

Şu ana kadar sadece bir tane treasure map buldum ve gerçekten iyi para çıkıyor. Daha fazla map nereden bulabilirim?

Şu ana kadar sadece bir tane treasure map buldum ve gerçekten iyi para çıkıyor. Daha fazla map nereden bulabilirim?

Her 5 Level'de oyun sana veriyor post Office veya kamptan alabilirsin ayrıca paranı biriktirmelisin. Ana görev yapınca da iyi para gelir.

Başka türlü alınamıyor mu? Daha önce bir yerde haydut kampı basarak bulunabileceğini okumuştum ama hiç haydut kampı bulamadım.

Hem PS4 de hem de PC de oynadım öyle bir şey görmedim. Hikaye modunda var sanırım.

Oyun içinde NPC bir kadın karakterden 5 dolar karşılığında satın alınabiliyor.

Madam nazar fakat önce collector olmanız lazım bildiğim kadarıyla.

Madam Nazar harici bir kişi daha var Yanılmıyorsam Valentine kasabası civarında dolaşıyordu. Şapkalı dürbünlü bir NPC.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…