Red Dead Online alınır mı?

Alınmaz. İçeriği ve oyuncusu az.

Yok, ana hikâyeyle birlikte alacaksan al ve fiyatı da 150 lira (steam indirimi) oluyor ki muazzam bir fiyat RDR2 için. RDR Online daha desteklenmeyecek ve zaten çok da dolu olmayan içeriği yüzünden az olan oyuncu kitlesinden daha da fazlasını kaybedecek.

Yok, ana hikâyeyle birlikte alacaksan al ve fiyatı da 150 lira (steam indirimi) oluyor ki muazzam bir fiyat RDR2 için. RDR Online daha desteklenmeyecek ve zaten çok da dolu olmayan içeriği yüzünden az olan oyuncu kitlesinden daha da fazlasını kaybedecek.
200 TL'ye CoD MW 2019 aldım. Sence iyi mi yapmışım kötü mü? RDR 2'nin hikayesini oynadım daha önce ama online ilgimi çekiyor cod yerine onu mu alsaydım bilemedim.

200 TL'ye CoD MW 2019 aldım. Sence iyi mi yapmışım kötü mü? RDR 2'nin hikayesini oynadım daha önce ama online ilgimi çekiyor cod yerine onu mu alsaydım bilemedim.
Bence 200 lira CoD'a verilmez ama bu benim şahsi fikrim, CoD'ları o kadar değerli görmüyorum fakat neden sevildiğinin de farkındayım. Size bağlı yani.

Eğer oyunu daha önceden satın alıp hikayesini oynadıysanız otomatik olarak oyunun Online moduna da sahipsiniz ama korsan oynamışsınız sanırsam. Eğer durum böyleyse hiç almanıza gerek yok, Online almaya değecek durumda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı